
Mari probleme pentru nationala de fotbal


Realitatea românească, luată la mișto!

Aseara imi sarutam pasional prietena în scara blocului, când deodată sosește tatăl fetei. Ea își aranjeaza repede fusta, bluza și parul . Tatăl îmi spune:
Nimeni, absolut nimeni n-a venit la protestul pe care Diana Iovanovici-Șoșoacă l-a organizat sâmbătă în Parcul Izvor din București, în fața Palatului Parlamentului.

Și oamenii ăia cum mai fac bani? Nu le rămâne decât să-i dea foc și să plece acasă.
Ah stai…nu e prima oara cand ia foc…..
