
Sa moara familia mea daca aveam vreun ceas la mana


Realitatea românească, luată la mișto!



Poate scoti si pentru Dancila una de colorat!
De abia azi simt că mi-am revenit complet după ieșirea de sâmbătă seară, când am ajuns acasă la 23:05.
PS: în imagine este domnu Dani urmărind speciala
