Voi fi cu ochii beliti in fata televizorului meu suveranist DIAMANT Model ’83! Il voi porni pe la ora 16:30 sa se incalzeasca si casa!
George va cheama!

Suveraniști sunt uniți, dar separat
Simioniștii îl sapă pervers pe Georgescu.
Giorgiștii fac spume când aud de AUR.
Şoșocarii îi urăsc și pe simioniști, și pe giorgiști, iar mama proștilor e mereu Gavrilă!
Da, da’ un cal frumos!
Preşedintele Nicuşor Dan a mers în America cu un avion închiriat. Ehe, dacă ar fi fost Călin Georgescu preşedinte, ar fi traversat oceanul călare pe un căluţ de mare.
Rares a reusit!

