Grindeanu și Simion s-au prăpădit de râs când au văzut că o penelistă a leșinat când a fost prinsă luând şpagă doar 60.000 de euro.
Fata lu’ tata loveste iar

Sa va platiti cotizatia pralelor!

AUR a organizat pe 31 ianuarie primul protest împotriva lui Donald Trump
AUR a organizat pe 31 ianuarie primul protest împotriva lui Donald Trump și administrației americane, după dezvăluirile din Dosarele Epstein.
Suveranistii români conduși de prof dr. George Simion consideră că MAGA si-a bătut joc de tradiții, patriotism.
„Pefofilia nu e o scuza”, spune Simion. „Avem copii, avem adolescenți, nu putem accepta sa fim în alianta cu astfel de oameni”.
Studenții si elitele AUR au mărșăluit pe străzile din Curtea de Argeș cerand demisia lui Donald Trump și scuze publice pentru impostura și pentru prejudiciile aduse mișcării suveraniste din lume.



Programul cetei da roade

