Am pus cafea in doua cesti.Una, nu avea gust. Iar alta nu avea sens.
Gustul il dadeai tu.Iar sensul il dadeam noi!
Am pus cafea in doua cesti.Una, nu avea gust. Iar alta nu avea sens.
Gustul il dadeai tu.Iar sensul il dadeam noi!
Mesaj catre popi:
Banul este dar de la Dumnezeu. Bagati-l in buzunar!
Mesaj catre enoriasi:
Banul este ochiul dracului. Scoateti-l din buzunar!
Multe femei alergau dupa mine, dar intr-o zi am zis:
– Gata cu furatul posetelor!
Cel mai fericit om este acela care face fericiti un numar cat mai mare de oameni. Deci o curva!