As vrea sa multumesc tuturor persoanelor care m-au ranit si dezamagit de-a lungul vietii, pentru ca datorita lor, eu, astazi sunt o persoana mai puternica si mai buna.
Glumesc. Duceti-va-n p**a mea!
Asa o fi!?
Daca ai cea mai tare masina din zona, lucrezi numai cu cash si nu platesti impozite, probabil esti traficant de droguri…sau popa!



